8 Pomysłów na Organizację Miejsca Pracy

Potrzebujesz miejsca w domu? Szukasz pomysłu jak zorganizować swoje miejsce pracy? Ten post jest dla Ciebie. Znajdziesz tu wiele inspiracji…

zrobsama.pl_organizacja_miejsca_pracy_DIY_2

 

 

 

1. Materiałowa kieszeń nadaje bardziej miękkiego wyglądu. Taki pomysł można również wykorzystać w swoim przedpokoju do chowania obuwia jak i również wszelkiego rodzaju drobiazgów. Wielkość i rodzaj materiału z jakiego wykonacie zależy tylko od Was. (źródło Design*Sponge)

zrobsama.pl_organizacja_miejsca_pracy_DIY_3

2. Prezentowałam już Wam pomysły na wykorzystanie puszek w swoim domu Puszka niejedno imie ma – zachęcam do zobaczenia innych ciekawych pomysłów na wykorzystanie każdego rodzaju puszek. Projekt ze zdjęcia wykonany krok po kroku przez (źródło Cork-Covered Cans)

zrobsama.pl_organizacja_miejsca_pracy_DIY_4

3. Idealny pomysł na minimalistyczną organizację. Można ją wykonać zależnie od potrzeb. (źródło Desk Organizer Tray)

zrobsama.pl_organizacja_miejsca_pracy_DIY_5

4. Trójkątny system ścienny z całą pewnością jest to nietypowe rozwiązanie na przechowywanie rzeczy. Do wykonania potrzeba tylko kartonu, kleju i wyobraźni. (źródło Triangular Wall Storage System)

zrobsama.pl_organizacja_miejsca_pracy_DIY_6

5. Tablica na notatki. Bardzo dobre rozwiązanie dla zapominalskich lub gdy chcemy mieć wszystko zorganizowane i zaplanowane. (źródło the winthrop chronicles)

zrobsama.pl_organizacja_miejsca_pracy_DIY_7

6. Nawet z korka można stworzyć podstawkę na przybory biurowe. Do takiej podstawki można przypiąć zdjęcia,notatki i wszystko to co jest najbardziej niezbędne przy biurku. (źródło Cork Pencil Holder)

zrobsama.pl_organizacja_miejsca_pracy_DIY_1

7. Z całą pewnością jest to świetny pomysł na organizację miejsca przy biurku. Wszystko jest widoczne i dostępnę na wyciągnięcie ręki. Powyższe pojemniki produkuje firma ( źródło Urbio Wall Garden + Organizer), lecz sądzę, że wszyscy z pasją do zrób sama, będą wiedzieć jak stworzyć takie cudo w swoim miejscu pracy.

zrobsama.pl_organizacja_miejsca_pracy_DIY_8

8. Wzór na takiej tablicy korkowej jest dowolny, wspaniale to wygląda. Tutaj zobaczycie jak wykonać taką tablicę krok po kroku (źródło thehappyhomeblog)